Zarząd ZPOB

Joanna Skalbaniok

Prezes
Roto

Artur Gaweł

Wiceprezes
Assa Abloy

Mariusz Mikołajewski

Sekretarz
Gerda

Bogusław Lewczuk

Skarbnik
Wilka

Tomasz Łasowski

Członek zarządu
Woelm

Aktualności

 • Konkurs na nowe logo Związku Producentów Okuć Budowlanych rozstrzygnięty
  Związek Producentów Okuć Budowlanych ma przyjemność ogłosić wyniki konkursu na nowy logotyp. Wybrana koncepcja wyróżniła się precyzyjnym odniesieniem do znaczeń i wartości Związku oraz walorami użytkowymi wykorzystania znaku.
 • Konkurs na nowy logotyp Związku Producentów Okuć Budowlanych!
  Czy Twoja firma posiada dział marketingu, pełen kreatywnych umysłów gotowych podjąć wyzwanie? Jeśli tak, to jesteśmy zainteresowani Twoimi talentami! Związek Producentów Okuć Budowlanych poszukuje nowego, dynamicznego i wyjątkowego logotypu, który będzie odzwierciedlał idee i wartości. Zapraszamy do stworzenia propozycji logo, które przyciągnie uwagę, reprezentując branżę producentów okuć budowlanych i wyróżni się spośród innych. Weź udział w konkursie!
 • Konferencja ARGE 2023
  2023 – Konferencja ARGE w Pradze – zarezerwuj termin! Nasza coroczna konferencja ARGE 2023 zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie zaplanowano na 15 i 16 września 2023 r. w czeskiej Pradze. Mamy nadzieję, że weźmiecie w niej udział!  
 • Konferencja ARGE
  2020 – Sztokholm Konferencja ARGE 2020 – Zapisz datę! Naszym kolejnym wydarzeniem będzie coroczna konferencja ARGE 2020. Wydarzenie zaplanowano na 10 i 11 września 2020 r. W Sztokholmie w Szwecji. Rejestracja będzie możliwa około Eastertime 2020. Mamy nadzieję, że będziesz w stanie uczestniczyć!
BUY NOW